Проточка гальмівних дисків

На нашому СТО проточка гальмівних дисків проводиться на стенді голандської фірми MAD і коштує:

2196 грн.

роботи по проточці гальмівних дисків без зняття для двох коліс

Пред'явнику промокоду
ABTD2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
1540 грн. **

 

*діє знижка -40% при первинному відвідуванні СТО Автоберег, а також

-20% на обслуговування автомобіля в післягарантійний період експлуатації!

** акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Багато автомобілістів задаються питанням: чому гальмівний диск автомобіля з метала стає нерівним?

Гальмівний диск дуже сильно нагрівається через контакт з колодками під час гальмування і поступово охолоджується за рахунок самої вентиляції диска. Але в ситуаціях, коли погодні умови несприятливі, з'являється небезпека потрапляння колеса автомобіля в дорожню яму з водою, внаслідок різкого перепаду температури відбувається деформація самого гальмівного диска.

Багато хто помічав, що після потрапляння колеса автомобіля в яму з водою утворюється значна кількість пара, разом з цим відбувається деформація гальмівного диска. В першу чергу наслідком буде нерівномірна товщина по колу диска, далі - поява "буртиків", відколів, тріщин на гальмівному диску.

Кривизна гальмівного диска призводить до зменшення площі тертя або контакту між поверхнею диска і гальмівною колодкою автомобіля. Рішення проблеми - виконати проточку / ремонт дисків на СТО.

Компанія "Автоберег" використовує для проточки гальмівних дисків тільки високотехнологічний, надійний і перевірений в реальній практиці стенд голландської фірми MAD. Проточка на стенді проводиться без зняття гальмівних дисків швидко та ефективно. Конструкція стенду і токарна обробка забезпечує ідеальну якість поверхні диска і безпеку гальмівної пари.

Як і рекомендовано автовиробниками, СТО компанії "Автоберег" включили проточку/ремонт гальмівних дисків в список регламентних робіт, і рекомендує Вам скористатися цією послугою!

Пам'ятайте: справна гальмівна система - запорука Вашої безпеки!


-40% при первинному відвідуванні СТО Автоберег!

У період з 1 по 28 лютого 2019 р при первинному відвідуванні станції технічного обслуговування компанії "Автоберег", кожен власник автомобіля HYUNDAI має можливість отримати знижку -40% на роботи і -10% на запчастини! Детальніше в автоцентрі HYUNDAI компанії "Автоберег" за адресою: вул. Бальзака 7.

Додатково Вам буде видана накопичувальна карта "Premium" програми підтримки клієнтів компанії "Автоберег", що надає знижку -10% на послуги і запчастини.

У перелік акційних робіт не входить:

  • Мийка
  • Шиномонтаж
  • Малярний і відновлювальний ремонт
  • Установка аксесуарів і додаткового устаткування

Знижка на придбані запасні частини в розмірі 10% від їх прайсової вартості і знижка 40% на роботи по їх установці, а також супутні роботи, надається власнику автомобіля HYUNDAI, при первинному відвідуванні СТО компанії "Автоберег".

Знижка не суммується з іншими дисконтними програмами.

Знижка на обслуговування автомобіля в післягарантійний період експлуатації!

У період з 1 по 28 лютого 2019 р власникам автомобіля марки HYUNDAI в післягарантійний період експлуатації, при відвідуванні станції технічного обслуговування компанії "Автоберег", надається можливість отримати знижку -20% на послуги з технічного обслуговування автомобіля і роботи, а також -10 % на запчастини! Детальніше в автоцентрі HYUNDAI компанії "Автоберег" за адресою: вул. Бальзака 7.

У перелік акційних робіт не входить:

  • Мийка
  • Малярний та відновлювальний ремонт

Знижка на придбані запасні частини в розмірі 10% від їх прайсової вартості і знижка 20% на роботи, надається власнику автомобіля HYUNDAI з закінчившимся терміном гарантійного обслуговування, при відвідуванні СТО компанії "Автоберег".

Знижка не суммується з іншими дисконтними програмами.

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.