Вже в новому році Hyundai Motor презентувала своє бачення майбутньої мобільності в містах та представила абсолютно інноваційний громадський транспорт, а також мобільний простір.

Дані продукти майбутнього повністю відповідають новій стратегії Hyundai під назву - «Стратегія 2025». Цього року Hyundai Motor запускає інноваційний план, в якому будуть 2 основних стовпи розвитку - «Smart Mobility Device» («Пристрої інтелектуальної мобільності») і «Smart Mobility Service» («Сервіси інтелектуальної мобільності»).

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6

Ідея інноваційного міста

Як раніше згадувалося, для Hyundai Motor стоїть завдання тісно пов'язати мобільність майбутнього з міською інфраструктурою таким чином щоб людино-орієнтовані міста максимально відповідали потребам людини і покращували їх якість життя.

Реалізацією цієї задумки зайнялася спеціальна Консультативна група, в яку входять лідери в напрямках архітектури, психології, транспорту, політології та проектування міст. Дана група провела ряд досліджень для створення архетипів і можливих сценаріїв розвитку інфраструктури, орієнтованих на людину.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 7

Майбутній транспорт для повітряного переміщення - «S-A1»

Головною метою персонального повітряного транспорту є доступність, висока безпека і безшумність.

Нова розробка, Personal Air Vehicle під назвою «S-A1», створена спільно з компанією Uber, найбільший в світі постачальник мобільних послуг.

Конструкція концепту PAV спроектована з легких вуглецевих композиційних матеріалів, обладнана технологією eVTOL, і парами гвинтів, які можуть в різних умовах зльоту і посадки міняти свій кут для більш безпечного і комфортного маневру.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 8

Майбутній транспорт для наземного переміщення - PBV

Ще одне рішення Hyundai майбутньої мобільності - це багатофункціональний електричний транспорт, розрахований для наземних перевезень.

У момент створення даного концепту дизайнери Hyundai Motor надихалися найвідомішою канатною дорогою американського міста Сан-Франциско. Особливість нової розробки PBV полягає в тому, що він може трансформуватися в різні типи призначення і використовуватися як мобільний ресторан, готель, медустанову, а також в якості міського громадського та вантажного транспорту, завдяки розбірним частинам корпусу і регульованої підлозі, довжина якої може збільшуватися від 4 до 6 метрів.

PBV буде оснащений штучним інтелектом, який зможе підбирати найбільш оптимальні маршрути. Також в PBV планується установка мобільної зарядної станції і сонячної батареї, яка буде розміщена на даху транспорту. Персональний наземний транспорт буде використовувати інноваційні системи, такі як: очищення повітря, інтерактивний мультимедійний екраном, з можливістю перегляду прогнозу погоди, новин і будь-якої іншої корисної інформації.

Мобільний простір, що сполучає PBV і PAV - Hub

І нарешті 3-ім за рахунком мобільним рішенням, в якому будуть сумісно працювати повітряні (UAM) і наземні (PBV) транспортні засоби – це Hub.

У хабі планується розміщувати на даху злітно-посадочні платформи для PAV і наземні док-станції для PBV. Цей простір зможе змінювати своє призначення і бути, наприклад, культурним комплексом з ресторанами, кінотеатрами і музеями працюючи спільно з мобільним транспортом майбутнього PBV і PAV.