Простора елегантність та комфорт.

Новий i30 Wagon виправдовує очікування: ефектний та функціональний дизайн поєднано із найкращими у класі функціями безпеки для тебе і твоїх близьких.

Новий стиль універсальності. Твій стиль.

Так, ти прагнеш простору та функціональності в кузові «вагон», але ти хочеш цього без жодних компромісів у стилі, комфорті та безпеці. З його елегантним дизайном екстер’єру та інтер’єру, розумною вмістимістю та набором smart tech функцій, новий i30 Wagon – це автомобіль, що дозволить насолодитися кожною з твоїх подорожей.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Виразний дизайн.

  Новий i30 Wagon демонструє новий рівень стилю та дизайну в класі. Завдяки правильним пропорціям та бездоганному стилю, ти будеш виділятися з-поміж власників інших «універсалів».

 2. Новітні технології безпеки.

  Ефективний та продуктивний, новий i30 Wagon має найкращі характеристики безпеки у своєму класі. Насолоджуйтесь життям і комфортними та безпечними подорожами.

 3. Гнучка універсальність.

  Просторий інтер’єр нового i30 Wagon був розроблений так, аби вмістити все, що може згодитися тобі під час будь-якої поїздки.

  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. Безпека.

   До нашого існуючого розширеного комплексу систем допомоги водіям додано чотири нові опції, що забезпечують вам безпеку та спокій для тих, кого любите (наявність автомобілів з цими функціями уточнюйте в офіційних дилерів).

  2. Мультимедійність.

   Передові мультимедіа дозволяють тобі легко синхронізуватися зі своїм смартфоном за допомогою Android Auto™ та Apple CarPlay™.

   Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

   Як і кожен автомобіль Hyundai, новий i30 був побудований за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію на вибір: 5 років або 100 000 км пробігу, або ж 4 роки без обмеження пробігу – все, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

   Woman in red sweater leaning on the doors of the new Hyundai i30.
   Hyundai 5 Year Unlimited Mileage Warranty label.
   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. 1
   2. 2