Впливове американське аналітичне агентство J.D.Power назвав Hyundai PALISADE і SANTA CRUZ найкращими автомобілями у своїх сегментах.

 

J. D. Power APEAL ділить автомобілі за основними критеріями, такими як: технічні характеристики, виконання та компонування. Відповідно до вищезазначеного PALISADE отримав найкращий бал серед флагманських позашляховиків, а Santa Cruz посів перше місце в сегменті  середньорозмірних пікапів.

Також і інші моделі від Hyundai отримали високі бали, серед яких - IONIQ 5 і SONATA посіли другі місця у своїх сегментах, а TUCSON і ACCENT стали третіми.

“Ми в захваті від визнання SANTA CRUZ і PALISADE у цьогорічному дослідженні J.D. Power APEAL”, — зазначила Олабісі Бойл, віцепрезидент з продуктового планування та стратегії мобільності Hyundai Motor North America. “PALISADE і SANTA CRUZ мають привабливий вигляд на дорозі, вишукані інтер’єри, технологічність, що орієнтована на людей, і вдосконалені функції безпеки Hyundai SmartSense. Це визнання є результатом прагнення нашої організації постачати автомобілі, які перевершують очікування наших клієнтів”.

Як проводиться дослідження:

  • Дослідження J. D. Power APEAL триває вже 27 років. В цьому році основою дослідження стало анкетування 84 165 автовласників нових автомобілів 2022 року випуску.
  • За методологією дослідження автовласники дають свою оцінку по 37 характеристикам автомобіля після 90 днів експлуатації. Серед критеріїв є характеристики розгону та гальмування, відчуття комфорту за водійським кріслом та ін.
  • Всі зібрані відповіді обробляються J. D. Power за 1000-бальною шкалою. 
  • Дослідження проводилося з лютого по травень 2022 року.

 


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567