Дістаньтесь туди швидше та легше.

У поєднанні з Підключеною Маршрутизацією підписка на Онлайн Сервіси від Hyundai допоможе вам знайти заправку та зарядні станції і ціни на них, дорогу до місця призначення з урахуванням актуальної інформації про затори та погоду, знайти вільні місця для паркування та перевірити останні результати спортивних подій.

Онлайн Сервіси | Hyundai | Олімп Мотор - фото 10

Сповіщення про камери контролю швидкості.

Якщо це дозволено у вашій країні, ви можете отримувати сповіщення про стаціонарні та мобільні камери контролю швидкості. Тож, ви можете зосередитися на безпечній, впевненій та спокійній їзді.
Онлайн Сервіси | Hyundai | Олімп Мотор - фото 14

Прогноз погоди.

Дізнайтеся, чи знадобляться вам склоочисники: інформація про погоду для вашого місцезнаходження, пункту призначення чи улюбленого міста показується прямо на карті.
Онлайн Сервіси | Hyundai | Олімп Мотор - фото 18

Місця за інтересами.

Ресторани, аптеки, дилерські центри Hyundai: знайдіть місця навколо вас і просто торкніться для того, щоб прокласти маршрут. Пошук охоплює 11 мільйонів місць у понад 500 категоріях.
Онлайн Сервіси | Hyundai | Олімп Мотор - фото 19

Варіативний пошук.

Введіть будь-яку адресу чи категорію, і система знайде ваш пункт призначення.

Завжди знати рахунок – нова послуга по спортивних лігах.

Один погляд — це все, що потрібно, щоб бути в курсі улюбленої гри за допомогою нової послги по спортивним лігам. Ви можете переглянути результати нещодавніх футбольних, баскетбольних матчів, гольфу, тощо.

Ознайомтеся з усіма функціями підключення Bluelink.

*Наразі ф-ція Bluelink доступна лише для моделі new Kona Hybrid та new Kona Electric оснащених сенсорним екраном 10,25’’ і вбудованою навігацією.

**Деякі функції Bluelink можуть бути недоступними в Україні.

***Функція голосового керування автомобілем доступна не для всіх моделей Hyundai, недоступна українською мовою і може відрізнятися залежно від моделі. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевого дилера.

****Функція Цифровий ключ «Hyundai Digital Key 2 Touch» доступна не для всіх моделей і комплектацій. Щоб отримати інформацію про наявність цієї ф-ції в конкретній моделі і комплектації, зверніться до місцевого дилера.