В Україні розпочинається виробництво сучасних автомобілів "Швидкої допомоги"


18 вересня 2018 року в Києві відбулася прес-конференція, присвячена старту виробництва в Україні сучасних автомобілів "Швидкої допомоги". Автомобілі випускаються на виробничих потужностях компанії Briorson Motors на базі моделі Hyundai H350 і відповідають усім міжнародним та українським стандартам. Під час прес-конференції представники заводу-виробника розповіли про плани з виробництва автомобілів для медичних установ на 2018-2019 роки.

У роботі прес-конференції також взяли участь представники компанії "Хюндай Мотор Україна", офіційного дистриб'ютора автомобілів Hyundai, Київради та Hyundai Motor Company.

 

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6

"Основною метою нашої компанії є створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя", - заявив представник Briorson Motors Владислав Котляренко.

У планах компанії, за словами В. Котляренко, випуск 80 автомобілів "Швидкої допомоги" і мобільних амбулаторій у 2018 році. У 2019 завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки.

"Ми свідомо обрали базовою моделлю для виробництва наших автомобілів Hyundai H350. Цей автомобіль на протязі останніх декількох років визнається в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі по 12 параметрам, серед яких - безпека, продуктивність, місткість, маневреність і економічність", - зазначив В. Котляренко.

У свою чергу директор зі збуту комерційної техніки "Хюндай Мотор Україна" Андрій Ушкалов заявив, що компанія підтримує ініціативу Briorson Motors.

"Парк автомобілів "Швидкої допомоги" в країні поступово оновлюється, і ми хочемо внести свій вклад в цей процес, надаючи таким підприємствам, як Briorson Motors, в якості базової моделі Hyundai H350. Це надійний, комфортний і практичний автомобіль, який може поставлятися з короткою і довгою базою (з корисним об'ємом кузова в 10,5 м3 і 12,9 м3 відповідно) - це найкраща місткість в класі, комплектуватися будь-яким набором медичного обладнання за бажанням замовника", - підкреслив А. Ушкалов. 

 

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 7

Пан Чу Жу Он (Chu Ju Eon), глава підрозділу HMC CV Europe, зазначив, що випуск спецтранспорту - один із пріоритетних напрямків роботи компанії: "У порівнянні зі звичайною комерційною модифікацією, "Швидка допомога" отримала посилені ресори задньої осі, вона має мінімальні крени у поворотах і мінімальний кут розвороту у порівнянні з основними конкурентами, що дає нам серйозні переваги на ринку".

Важливо, що з обслуговуванням "Швидких" від Briorson Motors, як зазначив А. Ушкалов, також не буде ніяких проблем. Великий склад запчастин (підвезення здійснюється щоквартально), взаємозамінність деталей з деякими легковими моделями марки, а також можливість обслуговувати спецавтомобілі на 28 офіційних СТО Hyundai по Україні гарантують безперебійну роботу транспорту.

 

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 8

В рамках поліпшення роботи служби "Швидкої допомоги" в Києві велику роль відіграє оновлення автопарку. "Сьогодні для забезпечення транспортного обслуговування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва задіяні 219 спецавтомобілів, частина з яких введені в експлуатацію 6-10 років тому. Однак, вказана кількість карет "Швидкої допомоги" істотно відстає від нормативної. За нормами у Києві повинен функціонувати 1 спецавтомобіль на 10 тисяч населення. У столиці офіційно проживають 2,8 млн. чоловік (а реально - 3,5 млн.), тому Києву не вистачає 99 спеціальних автомобілів екстреної допомоги", - заявила Юлія Лобан, секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Автомобілі "Швидкої допомоги" від Briorson Motors вже знаходять своїх перших клієнтів: до їх числа увійшла і медична клініка «Борис». У планах клініки - закупівля шести карет "Швидкої допомоги" у Briorson Motors до кінця 2018 року.

Довідка

Briorson Motors - вітчизняний виробник автомобілів спеціального призначення, зокрема автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги та санітарних автомобілів на базі Hyundai H-350. Компанія виробляє медичні автомобілі типів А1, А2, В, С, які повністю відповідають міжнародним та національним стандартам.
Крім автомобілів "Швидкої допомоги", Briorson Motors випускає продукцію: мобільні медичні лабораторії та медичні кабінети на базі фургонів, мікроавтобусів, автобусів, позашляховиків, вантажних автомобілів, трейлерів, контейнерів, медичні мотоцикли, відповідно до запитів клієнтів. Всі автомобілі і мотоцикли комплектуються надійним медичним обладнанням і приладдям.

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб'ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні найкращих європейських і світових стандартів.