Купуючи автомобілі Hyundai в автоцентрі «Паритет», ви економите! У нас ви можете підібрати з актуальних моделей в різних комплектаціях для себе авто за зниженими цінами.

New Santa Fe. Купуючи цей потужний кросовер, ви можете заощадити до 120 500 грн. Умови акції поширюються на автомобілі в комплектації Special, Superior і Prestige. Придбати авто за зниженою вартістю ви можете до 30 листопада 2018 року.

Grand Santa Fe. Максимальна вигода при покупці семимісного кросовера - 76 300 грн. Ви можете вибрати з трьох комплектацій: Premium, VIP і VIP Panorama. Скористатися спеціальною пропозицією ви можете до 31 грудня поточного року.

Accent Classic. 1,4-літровий сучасний і динамічний седан доступний за спеціальною ціною до 30 листопада. Покупець має можливість заощадити до 27 800. В акції беруть участь авто в комплектаціях Optima і Style.

Лінійка i30. Вартість знижена на автомобілі i30, i30 Fastback і i30 Wagon. Оформивши покупку до 30 листопада, ви можете заощадити до 60 900 грн.

Creta. Втілення безпеки і практичності, кросовер B-класу доступний за спеціальною ціною до 30 листопада. Вартість Hyundai Creta в автомобільному центрі «Паритет» - 532 300 грн.

Tucson Limited. Це автомобілі, які завозяться на територію України безпосередньо з південнокорейського заводу. Tucson з потужним 2-літровим дизельним мотором ви можете придбати за 795 000 грн. Ціна актуальна до 30 листопада.

Elantra. Вартість елегантного седана в комплектації Classic - від 461 500 грн. Акція триватиме до 30 листопада.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6

Крім того, в автомобільному центрі «Паритет» проводиться розпродаж обмеженого складу. Акція безстрокова: вона триватиме до тих пір, поки не буде проданий останній автомобіль. Умови спеціальної пропозиції поширюються на наступні авто:

i10 з «автоматом» і 1-літровим мотором. Максимальна економія - 20 510 грн;

i30 з атмосферним або турбованим двигуном, шестиступінчастою механічною або семиступінчастою роботизованою КПП. Максимальна економія - 29 535 грн;

Elantra з 1,6-літровим бензиновим двигуном, механічною або автоматичною КПП на 6 передач. Максимальна економія - 30 378 грн;

Creta з «механікою» або «автоматом» на шість ступенів і 1,6-літровим мотором. Максимальна економія - 32 370 грн;

Tucson. Двигуни: 1,6-літровий бензиновий, 2-літровий бензиновий або дизельний. КПП: механізована, автоматична або роботизована. Максимальна економія - 40 092 грн;

Santa Fe (DM). Двигуни: 2,4-літровий бензиновий, 2,2-літровий дизельний. КПП: механічна або автоматична. Максимальна економія - 65 800;

Grand Santa Fe з «автоматом» і дизельним мотором на 2,2 літра. Максимальна економія - 29 726 грн;

H-1 з 2,5-літровим дизельним мотором, автоматичною або механічною КПП. Максимальна економія - 79 954 грн.

Всі перераховані вище автомобілі можна купити в кредит на умовах програми Hyundai Finance.

Поспішайте! Кількість автомобілів обмежена!

За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «Паритет».

Всі переваги до Ваших послуг:
- зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
- вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
- зручне територіальне розташування - карта;
- працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
- комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
- можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
- 14 років гарантованої якості надання послуг.
* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!