Компанія Hyundai Motor Group першої в світі надала власникам електромобілів можливість налаштовувати ряд параметрів силової установки через смартфон. За допомогою спеціального додатку можна задати, наприклад, максимальну віддачу електромотора, а також обмінятися настройками з іншими водіями.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6
Власники електрокарів зможуть використовувати нову технологію для встановлення можливостей розгону і уповільнення автомобіля, задавати параметри роботи системи рекуперації енергії, обмежувати максимальну швидкість, змінювати чуйність на натиснення педалі газу і рівень споживання електроенергії кліматичної установкою. Налаштування можна зберегти «в хмарі» і завантажити в новий автомобіль.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 7

До того ж додаток зможе пропонувати фірмові настройки, які враховують рівень споживання енергії, відстань до пункту призначення і стан доріг. Передбачена і завантаження рекомендованих заводських параметрів для агресивного водіння, а також обмін настройками між користувачами. Персональна інформація при цьому буде захищена технологією блокчейн.

До 2025 року Hyundai Motor Group планує представити 44 екологічних моделі, в тому числі 23 повністю електричних. Налаштування деяких з них можна буде міняти через смартфон.