0 800 507 555

Сезонна пропозиція на оригінальні колісні диски Hyundai

Автоцентр "Богдан-Авто Кропивницький" пропонує власникам автомобілів Hyundai придбати зі знижкою фірмові колісні диски та датчики тиску в шинах. Пропозиція дійсна з 28 вересня по 5 грудня 2020 року.

Підготуйтесь до зимового сезону з вигодою! З 28 вересня по 5 грудня поточного року відвідувачі автоцентру "Богдан-Авто Кропивницький" мають можливість придбати зі знижкою -14% оригінальні колісні диски та датчики тиску в шинах. Акція поширюється на 96 позицій каталогу для модельного ряду Hyundai.

Кількість аксесуарів обмежена, тож поспішайте!

 

ТОВ «Богдан-Авто Кропивницький» - мультибрендовий автосалон, який входить до складу одного з основних операторів українського автомобільного ринку національного автодилера «Богдан-Авто Холдинг». Орієнтуючись на потреби клієнтів, автоцентр пропонує комплексну підтримку, що включає професійну консультацію і високоякісний сервіс, який задовольняє найвищі запити.

 

 
 
 
 

Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Hyundai.