Літня акція на оригінальні аксесуари для автомобілів Hyundai


Компанія "Хюндай Мотор Україна" пропонує власникам моделей Hyundai придбати оригінальні аксесуари за спеціальними вигідними цінами. Скористатися цією пропозицією можна з 14 червня до 31 серпня 2021 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6

Спеціальна пропозиція діє на аксесуари для моделей i10 (IA, AC3), i20 (GB,BC3), i30 (GD, PD), i40 (VF), IONIQ EV (AE), IONIQ HYBRID (AE), Kona, ix35 (LM), Tucson (TL, TL F/L, NX4), Santa Fe (DM, TM).

 В період дії акції покупці зможуть придбати зі знижкою у 10% аксесуари таких категорій:

  • Захист: килим багажної частини;
  • Транспортування: багажники на дах сталеві, алюмінієві, бокси на дах, фаркопи та комплекти підключення до електричної мережі автомобіля, подовжувачі та адаптери;
  • Комфорт: сонце/снігозахисні екрани на лобове скло.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 7

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

Пропозиція діє до 31 серпня 2021 року у всій дилерській мережі Хюндай Мотор Україна. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів  HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

ДП «Автотрейдінг-Одеса» - офіційний дилер Hyundai. Найсучасніший дилерський центр корейського бренду в Одесі. З першого дня роботи Автотрейдінг є лідером в обслуговуванні клієнтів, надає повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Адреса: г. Одеса, ул. 6-й км Овідіопольської дороги, 10/2

Телефони: Салон: (048) 734-36-63, Сервісний центр: (048) 734-36-93