IONIQ 5 переможець премії “Німецький автомобіль року 2022” у категорії “Нова енергія”


 

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6

Лише цього року компанія Hyundai Motor розпочала продажі новітнього електроавтомобіля IONIQ 5, а він вже впевнено перемагає у багатьох автомобільних номінаціях у Європі.

Як переможець в класі, повністю електричний кросовер, візьме участь у фінальному раунді престижної німецької автомобільної премії (GCOTY). Де IONIQ 5 конкуруватиме з іншими переможцями у категоріях “Компакт”, “Преміум”, “Люкс” та “Продуктивність”. Загальний переможець буде оголошений 25 листопада 2021 року.

На церемонії вручення нагород GCOTY міжнародне журі з 20 автомобільних журналістів тестує та оцінює найважливіші автомобільні новинки року з точки зору технічних характеристик, актуальності та майбутніх перспектив на ринку.

“IONIQ 5 – це початок нової ери для Hyundai, оскільки він по новому відкриває сутність компанії, шляхом переосмислення ДНК її першого серійного автомобіля – Pony, що проектує наш бренд у майбутнє”, – зазначив Люк Донкервольке, креативний директор Hyundai Motor Group. “Чи не вперше розробка автомобіля розпочалася саме з водійського та пасажирського простору. Це стало можливим завдяки революційній платформі Hyundai Electric Global Modular Platform (E-GMP), завдяки цьому підлога в автомобілі повністю рівна. Нагорода IONIQ 5 “Нова енергія” доводить, що Hyundai виробляє моделі, які піклуються про клієнтів на всіх етапах їхньої електричної подорожі”.

IONIQ 5, сподобався не лише членам журі престижної премії, у якій він випередив таких конкурентів, як BMW iX та Mercedes-Benz EQS, кросовер дуже популярний і серед автолюбителів. Так до кінця жовтня прогнозується рекордна кількість замовлень з моменту старту продажів у Німеччині.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 7

Слід зазначити, що Німеччина не перша європейська країна де IONIQ 5, отримав загальне визнання. Так у липні цього року IONIQ 5 був визнаним автомобілем року в престижній британській премії Auto Express, New Car Awards 2021, а також переміг у категоріях “Корпоративний автомобіль середнього розміру”, “Електроавтомобіль преміумкласу” та отримав премію за дизайн.

За версією іншої британської премії Carbuyer Best Car Awards, IONIQ 5 було визначено переможцем в категоріях кращий службовий автомобіль та кращий сімейний електроавтомобіль.

ONIQ 5 – перша модель нового бренду IONIQ від Hyundai, який спеціалізується виключно на електроавтомобілях. IONIQ 5 базується на революційній платформі Hyundai Electric Global Modular Platform (E-GMP), яка забезпечує швидшу зарядку, збільшений запас ходу, чудову керованість та більше внутрішнього простору. На додаток до революційних змін у мобільності, IONIQ 5 пропонує інтер’єр, який забезпечує абсолютно новий досвід перебування у машині - переосмислення статичного та рухомого простору.

У комплектації IONIQ 5 доступні батареї на 58 кВт та 72.6 кВт, а також повний та монопривід. В залежності від конфігурації система кросовера забезпечує потужність до 225 кВт та максимальний запас ходу до 481 кілометра на одному заряді, відповідно до стандартів WLTP.

Унікальна для сегмента акумуляторна система у 800 вольтів дозволяє заряджати обидві батареї з 10 до 80% всього за 18 хвилин на станціях надшвидкої зарядки. Функція Vehicle-to-Load (V2L), дозволяє підключати та заряджати від автомобіля різні прилади та інвентар: ноутбуки, електричні скутери, електроплиту та ін.

“Те, що IONIQ 5 став учасником фінального раунду премії “Автомобіль року” у Німеччині після перемоги в категорії “Нова енергія” доводить, що наш повністю електричний CUV є лідером на європейському ринку автомобілів”, - зазначив Андреас-Крістоф Гофман, віцепрезидент з маркетингу та продукту Hyundai Motor Europe. “IONIQ 5 є важливою частиною нашої стратегії електрифікації. Цей успіх підкреслює силу Hyundai Motor в мобільності без викидів”.

 

Компанія ТOВ “Хюндай Мотор Україна” - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.