Hyundai TUCSON і IONIQ 5 отримали найвищу оцінку – 5 зірок, за безпеку від європейського комітету оцінки транспортних засобів Euro NCAP.

Euro NCAP, проводить оцінку у чотирьох категоріях: “Захист водія і дорослих пасажирів”, “Безпека дітей”, “Безпека пішоходів”, “Асистенти системи безпеки”.

Euro NCAP — це європейська програма оцінки безпеки автомобілів, що була заснована у 1997 році. Зараз організацію підтримує Європейська Комісія, уряди Франції, Німеччини, Швеції, Нідерландів та Іспанії, а також автомобільні та громадські організації в кожній країні ЄС.

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6

Hyundai TUCSON найкраще показав себе у категоріях “Захист водія і дорослих пасажирів” та  “Безпека дітей”. IONIQ 5, окрім цих категорій був серед кращих і у категорії “Асистенти системи безпеки”

 

“Той факт, що TUCSON та IONIQ 5 отримали найвищий бал у рейтингу безпеки Euro NCAP, яскраво свідчить, що Hyundai не лише лідер мобільності майбутнього, але й наші моделі є одними з найбезпечніших у Європі”, – зазначив Андреас-Крістоф Хофманн, віцепрезидент з маркетингу та продукту Hyundai Motor Europe.

Більше інформації про особливості IONIQ 5  та TUCSON тут.

Запис на тест-драйв IONIQ 5.

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13

Режим роботи:

Пн.-Пт.:09:00-19:00

Cб.:09:00-16:00

Нд.:09:00-16:00

Заступник директора з продажу

Олег Тарасенко

(050) 721-57-17

o.tarasenko@hyundai.pl.ua