Шиномонтаж

Офіційний дилер HYUNDAI - ОЛІМП МОТОР. Модельний ряд Hyundai | Олімп Мотор - фото 6Шиномонтаж або сезонна заміна автомобільних шин, є невід'ємною частиною експлуатації транспортного засобу.

З підвищенням добової температури вище +5 градусів автомобільна гума, призначена для зимових умов, сильно втрачає свої властивості. Стаючи " м'якими", зимові шини влітку не забезпечують хорошого зчеплення з дорогою і сильно зносяться. Їзда на таких шинах в жарку погоду - невиправданий ризик, коефіцієнт зчеплення з дорогою падає до 10 разів!

На зміну їй приходить літня гума, яка має жорсткіший склад для того, щоб зберігати еластичність у будь-яку жару. Вона краще пристосована для їзди в період жари і високої добової температури, забезпечуючи упевнений і безпечний рух.

Компанія "Дар-авто" добре знає свою справу, і готова надати Вам якісний, оперативний і доступний сервіс по сезонному шиномонтажу на авторизованій станції сервісного обслуговування!

Ми рекомендуємо: Вже зараз замислитися про придбання літніх шин, бути готовими до сезонного потепління і високих температур.